wtorek, 04 sierpnia 2020

Aktualności

Najnowsze wiadomości

Katalogi on-line

Poszukaj zbiorów on-line

Godziny otwarcia

Dni i godziny otwarcia
Prace nagrodzone

Kategoria: Malarstwo

I Miejsce
Krzysztof Sęk
„Moje paranoje”
Warsztat Terapii Zajęciowej w Rąbieniu przy Fundacji F.O.S.A.

II Miejsce
Rafał Domaszewicz
„Nocne światła”
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Usług Techniczno- Handlowych i Wdrożeń „ORPEL” w Łodzi

III Miejsce
Marcin Brzózka
„Wakacje nad morzem”
Środowiskowy Dom Samopomocy w Głownie

Kategoria: Rysunek

I Miejsce
Paulina Sławska
„Złoty świat”
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 ul. Tkacka 34/36 w Łodzi



II Miejsce
Ryszard Serafin
Po drugiej stronie lustra”
Środowiskowy Dom Samopomocy w Opocznie




III Miejsce
Dariusz Grad
„Czy jest coś za okiem mojego czasu”
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem w Koluszkach

Kategoria: Sztuka użytkowa

I Miejsce
Maciej Białek
„Gdzie jest Alicja”
Dom Pomocy Społecznej ul. Spadkowa 4/6 w Łodzi



II Miejsce
Lucyna Spodenkiewicz
„Wspomnienie znad morza”
Klub Lokalnej Społeczności Lonia w Łodzi



III Miejsce
Bożena Marchwicka
„Mój świat”
Warsztat Terapii Zajęciowej w Wieruszowie

 

Kategoria: Techniki mieszane

I Miejsce
Anna Wieczorek, Marika Soperczak, Marek Kupczyk
„Za ścianą samotności”
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Pokój Łodzi


II Miejsce
Emilia Niewiadomska
„Błękitna kraina”
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Koło w Żychlinie



III Miejsce
Marcin Malisz, Ewa Paradowska, Dorota Wenska
„Magiczne motyle”,
Olga Markowska
„Po drugiej stronie lustra”
Środowiskowy Dom Samopomocy Navicula przy Krajowym Towarzystwie Autyzmu Oddział w Łodzi


 

Sieć Bibliotek Samorządowych

Sieć Bibliotek Samorzadowych

WBP w Łodzi sprawuje opiekę merytoryczną nad bibliotekami publicznymi w Łodzi i na terenie województwa.

Czytaj więcej...