sobota, 26 września 2020

Aktualności

Najnowsze wiadomości

Katalogi on-line

Poszukaj zbiorów on-line

Godziny otwarcia

Dni i godziny otwarcia
Strona główna Badanie satysfakcji użytkowników Biblioteki
Badanie satysfakcji użytkowników Biblioteki

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy jak najlepiej dostosować funkcjonowanie naszej Biblioteki do Państwa potrzeb. Prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, której celem jest ocena jakości naszych usług. Ankiety dostępne będą do 15 grudnia 2019 r.

Ankiety papierowe dostępne są:

  • w Punkcie obsługi czytelników (przy Czytelni Głównej, wejście A, parter)
  • w Dziale Zbiorów Specjalnych (wejście B, parter)
  • w Dziale Zbiorów Regionalnych (wejście C, I piętro)

Ankietę online znajdą Państwo klikając w poniższy link https://app.getresponse.com/survey.html?u=zatUU&survey_id=1149102

Celem ankiety jest zebranie opinii czytelników dotyczących pracy biblioteki, które pozwolą na poprawę jakości naszych usług. Zbieranie takich informacji jest jednym z celów statutowych biblioteki: https://www.wbp.lodz.pl/o-bibliotece/statut.html (par. 6 p. 4) Podanie danych jest dobrowolne i odbywa się na zasadzie zgody wyrażonej przez Państwa faktem wypełnienia ankiety. W trakcie jej trwania uzyskujemy informację o numerze IP z którego nastąpiło połączenie do serwera obsługującego ankietę, miejscowości z której nastąpiło połączenie, kraju oraz czasu wypełnienia. Te dane są usuwane przez nas w ciągu kilku minut od pobrania danych z serwera firmy realizującej ankietę i dalej są one przetwarzane jako nie mające żadnego powiązania pozwalającego na identyfikację osób, znajdują się w nich tylko pytania i odpowiedzi oraz informacje techniczne zawierające numer kolejny respondenta, informację czy ankieta została wypełniona w całości i rodzaju pytania (pytanie z jedną możliwą odpowiedzią, z wieloma itp.) Po weryfikacji i opracowaniu danych zostaną także usunięte dane z serwera firmy realizującej ankietę. Ankieta jest przeprowadzana w infrastrukturze firmy GetResponse Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-387) przy ulicy Arkońskiej 6, A3, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000187388, NIP 9581468984, REGON 192998251 na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych znajdującej się pod adresem https://www.getresponse.pl/email-marketing/informacje-prawne/umowa-powierzenia-przetwarzania-danych-osobowych Firma na potrzeby realizacji ankiety zastrzega sobie prawo do używania cookies i podobnych technologii. Jeśli nie zgadzacie się Państwo na to prosimy o niewypełnianie ankiety.

Dziękujemy za poświęcony czas i wszelkie uwagi!

 

Sieć Bibliotek Samorządowych

Sieć Bibliotek Samorzadowych

WBP w Łodzi sprawuje opiekę merytoryczną nad bibliotekami publicznymi w Łodzi i na terenie województwa.

Czytaj więcej...