wtorek, 04 sierpnia 2020

Aktualności

Najnowsze wiadomości

Katalogi on-line

Poszukaj zbiorów on-line

Godziny otwarcia

Dni i godziny otwarcia
Strona główna Aktualności Spotkania, sesje 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi
30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego będzie brała udział  w 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 28 – 29 września 2019 r. w Hali EXPO Łódź (Aleja Politechniki 4).

Jest to największa tego typu impreza w Polsce, której tegoroczna edycja przypada  w 100-lecie polskiego komiksu. Już po raz 30 miłośnicy „świata w obrazkach” będą mogli spotykać się z gwiazdami polskiego i światowego komiksu, brać udział w spotkaniach autorskich, warsztatach i panelach dyskusyjnych, korzystać z największej komiksowej strefy targowej w Polsce, gier komputerowych i planszowych, strefy autografów, konkursu cosplay i wielu innych atrakcji.

Nasz udział to doskonała okazja do zareklamowania liczącej ponad 3 tys. egzemplarzy Kolekcji Komiksów. Na stoisku Biblioteki (nr 29) będzie można wziąć udział w licznych konkursach, quizach i zabawach przygotowanych dla fanów w różnym wieku. Do wygrania są ciekawe nagrody. Na pamiątkę polecamy zdjęcie w roli Supermena lub Wonder Woman!

 

Zapraszamy do obejrzenia wystawy on-line:

Reklama

Sieć Bibliotek Samorządowych

Sieć Bibliotek Samorzadowych

WBP w Łodzi sprawuje opiekę merytoryczną nad bibliotekami publicznymi w Łodzi i na terenie województwa.

Czytaj więcej...

Współpraca regionalna

Współpraca regionalna

WBP w Łodzi realizuje różnego typu zadania w zakresie współpracy regionalnej.

Czytaj więcej...