piątek, 25 września 2020

Aktualności

Najnowsze wiadomości

Katalogi on-line

Poszukaj zbiorów on-line

Godziny otwarcia

Dni i godziny otwarcia
Strona główna Aktualności Komunikaty OFERTA PRACY w Dziale Automatyzacji Biblioteki
OFERTA PRACY w Dziale Automatyzacji Biblioteki

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi

ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. elektronicznego przetwarzania dokumentów

w Dziale Automatyzacji Biblioteki

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 01.10.2020 r.

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy – 1 etat

Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny

Zmianowość: praca dwuzmianowa

Godziny pracy: 07:30-15:30  i  12:00-20:00

Wynagrodzenie brutto: 2.600,- zł

Wykształcenie: minimum średnie

Zakres obowiązków:

  1. Skanowanie dokumentów w celu archiwizacji i na zamówienie czytelników.
  2. Opracowanie skanowanych dokumentów w celu uzyskania elektronicznej wersji dokumentu pierwotnego (dla potrzeb archiwizacji oraz prezentacji w Bibliotece Cyfrowej i sieci lokalnej).
  3. Tworzenie opisów bibliograficznych w celu prezentacji tych dokumentów w sieci lokalnej biblioteki i Bibliotece Cyfrowej
  4. Zapisywanie zeskanowanych materiałów na różnych typach nośników
  5. Robienie wydruków z zeskanowanych dokumentów
  6. Przyjmowanie opłat za wykonywane usługi

Wymagania:

  1. Umiejętność posługiwania się techniką komputerową.
  2. Staranność
  3. Samodzielność.
  4. Odpowiedzialność.
  5. Komunikatywność.

Pożądane dodatkowe umiejętności:

Mile widziana podstawowa znajomość obsługi programu Adobe Acrobat i programów graficznych

Zapewniamy wstępne szkolenie na stanowisku pracy

Składanie oferty. Wymagane dokumenty:

Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Wojewódzkiej Bibliotece im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (pobierz druk)

Zapraszamy do obejrzenia wystawy on-line:

Sieć Bibliotek Samorządowych

Sieć Bibliotek Samorzadowych

WBP w Łodzi sprawuje opiekę merytoryczną nad bibliotekami publicznymi w Łodzi i na terenie województwa.

Czytaj więcej...

Współpraca regionalna

WBP w Łodzi realizuje różnego typu zadania w zakresie współpracy regionalnej.